İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

MGA Stones İnsan Kaynakları Departmanı olarak politikamız pozisyonların gerekleriyle çalışanların yetkinliklerini aynı noktada buluşturarak istekli ve azimli bir takım inşa etmektir.

Bu amacı izlerken dikkat ettiğimiz hususlar;

  • Çeşitli fikirlere ve bakış açılarına açık, katılımcı bir yönetim politikası izlemek,
  • Diğer kaynaklarımız ne kadar kuvvetli olursa olsun esas başarıya; sahip olduğumuz kaliteli insan kaynağı ile ulaşacağımızın bilincinde olarak çalışanların yaratıcılıklarını kullanabilecekleri motivasyon ve uyum ortamı sağlanmaktı

İŞE ALIM

İşe alım sürecinde amacımız;

Kendisini, takımını ve şirketini geliştirecek, teknolojik gelişmeleri takip eden bireylerle çalışmaktır. Eğitimli ve alanında uzmanlaşmış profesyonelleri ailemize katmaya devam ederken her şeyden önce yaptığı işe gönülden bağlı, organizasyon olarak inandığımız değerlere ve iş ahlakına sahip, insan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri kuvvetli kişileri seçmektir.

Gelen başvuruların hepsi titizlikle incelenerek uygun adaylar İnsan Kaynakları Departmanı ve Departman Yöneticisiyle birlikte görüşmeye alınmaktadır. Süreci olumlu olarak değerlendirilen adaylara iş teklifi sunulmaktadır.

KARİYER FIRSATLARI

MGA STONES ve bağlı grup şirketlerine iş başvurusunda bulunarak köklü ailemizin bir parçası olma ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız özgeçmişinizi ik@mgastones.com adresine gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz özgeçmişler var olan açık pozisyonlar ve ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için yalnızca MGA STONES İnsan Kaynakları Departmanı tarafından gizlilik esası çerçevesinde değerlendirilir.